K základním deskám MSI hodnotné dárky zdarma

Každý zákazník, který si v našem internetovém obchodě zakoupí jednu z vybraných základních desek MSI, získává navíc zdarma hodnotný dárek.

Hodnotný dárek zdarma získají všichni zákazníci, kteří si do konce října koupí základní desku značky MSI s čipsetem Intel P45 nebo P35. K těmto základním deskám dostanete zdarma praktickou čtečku paměťových karet Microstar Star Reader Mini II.

StarReader Mini II firmy Microstar je zmenšenou verzí známého super-univerzálního modelu StarReader, který jako první přinesl podporu více než padesátky různých typů karet. Model Mini II sice nedosahuje tak vysokého počtu, nicméně i 52 podporovaných typů je číslo více než slušné. Čtečka ve stylovém obalu, je v externím provedení pro rychlé moderní rozhraní USB verze 2.0, které nabízí maximální přenosovou rychlost až 480 Mbit/s a prakticky neomezené možnosti variability - čtečku můžete připojit k prakticky libovolnému počítači, který je tímto, či dokonce starším USB 1.1 portem vybaven.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tato čtečka podporuje celkem 52 typů a podtypů paměťových karet. Mezi ně patří běžně používané i méně rozšířené formáty. Mimo jiné tedy nabízí: Memory Stick, Memory Stick Pro, Memory Stick Duo, Memory Stick Pro Duo, verze Memory Stick MG, Secure Digital, Micro Secure Digital, Multi Media Card, Multi Media Card 4.0 i jejich mobilní verze a v neposlední řadě také SIM a M2 karty. Čtečka je napájená přímo z USB konektoru, žádných dalších kabelů tedy není třeba a lze ji připojit a používat prakticky okamžitě. Čtečka funguje bez ovladačů na systémech Windows ME/2000/XP. Vzhledem ke snadnému způsobu připojení a množství podporovaných typů je ideálním pomocníkem v kanceláři i na cestách. Přibalen je software na editaci SIM karet.

Akce platí do 31.10.2008.

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (6)

Nesmysl

sonny21 29. 12. 2008 0:13

Nechápu co si o nás myslí, že když k desce dají čtečku za pár korun tak ji okamžitě všichni koupí? Sorry ale kupovat desku podle dárku je nesmysl.

Rozporuplné

mtmccox 22. 10. 2008 10:19

Tahle čtečka je jistě šikovná a užitečná přidaná hodnota, ale kupovat kvůli tomu desku od MSI? Myslím že je lepší si připlatit alespoň za Gigabyte (DS3L)…

MSI se asi neprodávají

VS 21. 10. 2008 11:15

Desky MSI asi nejdou na odbyt, tak se snaží přilákat zákazníky dárky :-)

Plati to?

TOMAS.LIZNER 17. 10. 2008 6:50

Dobry den, desku MSI jsem u Vas koupil pred dvema tydny, plati to tedy i pro me? Dostanu ctecku?:) Hodila by se.

Deska

sonny21 16. 10. 2008 18:42

před pár lety jsou koupil pár desek od MSI, všechny postupně odešly, samozřajmě těsně po skončení záruční doby... takže se snažej zvýšit prodeje alespoň …