Kategorie notebooků

Pokud si vybíráte notebook, ujasněte si, k čemu ho využijete a kolik jste ochotni do nákupu investovat. Inspiraci můžete najít i zde. Vysvětlíme Vám, k čemu jsou jednotlivé kategorie notebooků přínosné.

 

Notebook pro domácnosti

Pokud hledáte notebook pro rodinu, podívejte se do kategorie Domácnosti. Notebooky jsou ideální pro běžné používání, například práci v kancelářských programech (Word, Excel...), prohlížení fotek, sledování videa, brouzdání na internetu, on-line komunikaci přes různé komunikační programy Skype, MSN, ICQ, sdílení zážitků se známými přes sociální sítě (Facebook, Twitter) či hraní on-line her.  Zkrátka, používáte-li Vy sami a nebo i Vaše rodina počítač pro běžné nenáročné úlohy, pořiďte si notebook z kategorie"Domácnosti".

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

+ pro celou rodinu

+ zábava a běžné použití

+ nižší cena

 

 

Firemní notebook

Pracujete-li z domova a nebo máte možnost buď jako zaměstnanec nebo jako zaměstnavatel pořídit notebook, podívejte se do kategorie Firemní. Můžete si vybrat z široké nabídky firemních notebooků, které jsou speciálně určené pro kancelářské použití. V nabídce najdete nejrůznější typy notebooků od nejlevnějších pro běžné administrativní úkony po dražší notebooky pro náročné použití například v grafických editorech. Z výrobců, kteří se orientují na firemní segment, doporučujeme shlédnout nabídku od Dellu, který nabízí jako zajímavý nadstandard rozšířenou záruku, Hewlett Packard, Lenovo, Fujitsu aj.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

+ firemní segment

+ pro každodenní práci

+ široký výběr

 

 

 

 

Herní notebook

V kategorii Herní můžete najít notebooky, které jsou určeny hráčům počítačových her. Výrobci se zde zaměřují na maximálně výkonné komponenty. Použity bývají obvykle čtyřjádrové procesory, minimálně 8 GB operační paměť a dedikované grafické karty od AMD a NVIDIA s vlastní pamětí. Do kategorie Herní patří středně velké notebooky od 14" po velké notebooky s 18,4", a to proto, aby hráči získali maximální pohodlí a mimořádnou orientaci. K hernímu notebooku doporučujeme pořídit si herní myš.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

+ hráči počítačových her

+ vysoký výkon

+ středně až veliké notebooky

 

 

 

 

Multimediální notebook

Je pro Vás zábava na prvním místě? Pak se podívejte do nabídky Multimediálních notebooků. Notebooky z této kategorie jsou prioritně určeny pro zábavu a zpříjemnění volného času v jakémkoli prostředí. Multimediální notebook je ideální pro sledování filmů, prezentaci fotografií z dovolené, poslech hudby, hraní počítačových her a zábavu na internetu. Výkon byl multimediálním notebookům přidělen s ohledem na jejich určení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

+ zábava na prvním místě

+ výkon s ohledem na určení

+  zábava kdekoliv

 

Pracovní stanice

Profesionální notebooky s oslnivým výkonem pro náročné použití najdete v kategorii Pracovní stanice. Pracovní stanice jsou pod záštitou výrobců Fujitsu, Lenovo a především Hewlett Packard, který svými TOP notebooky řady EliteBook oslňuje řadu firem. Notebooky umožňují dosáhnout vysokou efektivitu a produktivitu práce.  Specifický výběr vyjadřuje originalitu, zatímco použité komponenty jsou odrazem mimořádného výkonu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

+ pro manažery a profesionály

+ specifický výběr

+ vysoký výkon

 

 

 

 

Stylový notebook

Pokud dbáte na moderní a stylový vzhled svých věcí, podívejte se na nabídku stylových notebooků. Kategorie Stylové je zaměřena na notebooky, které mají moderní svěží vzhled a vyhraněný stylový design. Jedná se o výkonnější notebooky, ultrabooky a MacBooky. Z barevných variant si můžete vybrat především stříbrný, černý, červený, šedý, růžový model a jiný. Šasi (laicky kabát) notebooku je z odolných a trvalých materiálů (hliník, hořčík, kov...) pro vysokou výdrž a bezvadný design.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

+ pro vyhraněný styl

+ moderní svěží vzhled

+ odolný materiál

 

Tablet PC

Pozor, nepleťte si Tablet PC s dotykovými tablety. Tablet PC je notebook s dotykovou otočnou obrazovkou. Oproti tabletům se liší zejména tím, že má klávesnici a podstatně vyšší výkon. Musíte však také počítat s vyšší cenou. Tablet PC se hodí pro profesionální nasazení. Jeho předností je značná flexibilita a jednoduchá obsluha pomocí dotykového ovládání.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

+ pro profesionální nasazení

+ otočná dotyková obrazovka a klávesnice

+ vyšší výkon než tablet

 

 

 

 

Diskuze k článku

Máte otázky k tomuto článku?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !