Rozhodli jste. Herní židle bude stát 253 Kč!

Hlasování na našem Facebooku je u konce. 253 Kč. To bylo nejnižší neduplicitní číslo, tím pádem v pátek 10. 11. 2023 mezi 18.00 a 19.00 startuje prodej herní židle CZC.Gaming Fortress za pouhých 253 Kč. Odkaz na produkt a slevový kód teda najdeš na našem Facebooku v pátek mezi 18.00 a 19.00. Tak šťastný lov! :)

Chci herní židli za 253 Kč   

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tipni si cenu a vyhraj židli  

Chceš zkusit štěstí a zapojíš se do soutěže? Stačí, když do komentáře v soutěžním příspěvku na našem Facebooku napíšeš částku, jaká by židli slušela. Tady jsou pravidla: částka musí mít celé kladné číslo bez mezer a bez „Kč“. Výhercem židle CZC.Gaming Fortress můžeš být, pokud tipneš nejnižší unikátní číslo, které se v komentářích objeví pouze jednou. Loni zvítězil komentář s tipem „206“, takže židli jsme prodávali za lidových 206 Kč. Můžeš dát maximálně tři tipy, jinak budou tvé komentáře nekompromisně stornovány. Soutěž o židli se řídí pravidly soutěží na CZC Facebooku

 

32 židlí za nejnižší unikátní cenu  

Jamile vyhlásíme na Facebooku nejnižší unikátní tip, můžeš se těšit na prodej židlí CZC.Gaming Fortress za tuhle cenu, který odstartuje v pátek 10. 11. 2023. Sleduj nás na sítích, ať ti tenhle kup roku neuteče. Přečti si pravidla pro nákup.

 

FAQ

  • Kdy končí soutěž o nejnižší tip? Soutěž můžeme stopnout kdykoli. Tak neváhej… 
  • Kolikrát můžu okomentovat post s nejnižším tipem? Maximálně třikrát. 
  • Kdy odstartuje prodej prodej židlí za nejnižší unikátní cenu? V pátek 10. 11. 2023 mezi 18.00 a 19.00.  
  • Můžou se lovu zúčastnit zaměstnanci CZC? Ne! Tahle akce je jen pro zákazníky. A v CZC už tuhle židli beztak všichni máme.:) 
  • Kompletní pravidla pro nákup židle za nejnižší unikátní cenu najdeš tady.  

 

Celá nabídka Black Friday   

Týden slev Samsung Týden slev Samsung