Rozhodli jste. Herní židle bude stát 206 Kč!

Novinky z CZC.cz 10. 11. 2022

Tipni si cenu a vyhraj židli. Chceš zkusit štěstí a zapojíš se do soutěže? Stačí, když do komentáře v soutěžním příspěvku na našem Facebooku napíšeš částku, jaká by židli slušela.

UPDATE: Hlasování na našem Facebooku je u konce. 206. To bylo nejnižší neduplicitní číslo a tím pádem dnes v pátek 11. 11. 2022 ve 22:00 startuje prodej herní židle CZC.Gaming Alchemy za pouhých 206 Kč. Odkaz na produkt a slevový kód najdeš na našem Facebooku přesně ve 22:00 večer. Tak šťastný lov! :)

Chci herní židli za 206 Kč   

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tipni si cenu a vyhraj židli  

Chceš zkusit štěstí a zapojíš se do soutěže? Stačí, když do komentáře v soutěžním příspěvku na našem Facebooku napíšeš částku, jaká by židli slušela. Tady jsou pravidla: částka musí mít celé kladné číslo bez mezer a bez “Kč”. Výhercem židle CZC.Gaming Alechemy můžeš být, pokud tipneš nejnižší unikátní číslo, které se v komentářích objeví pouze jednou. Loni zvítězil komentář s tipem “89”, takže židli jsme prodávali za lidových 89 Kč. Můžeš dát maximálně tři tipy, jinak budou tvé komentáře nekompromisně stornovány. Soutěž o židli se řídí pravidly soutěží na CZC Facebooku

 

29 židlí za nejnižší unikátní cenu  

Jamile vyhlásíme na Facebooku nejnižší unikátní tip, můžeš se těšit na prodej židlí CZC.Gaming Alchemy za tuto cenu, který odstartuje v pátek 11. 11. 2022. Sleduj nás na sítích, ať ti tenhle kup roku neuteče. Přečti si pravidla pro nákup.

 

FAQ

  • Kdy končí soutěž o nejnižší tip? Soutěž můžeme stopnout kdykoliv. Tak neváhejte… 
  • Kolikrát můžu okomentovat post s nejnižším tipem? Maximálně 3x. 
  • Kdy odstartuje prodej prodej židlí za nejnižší unikátní cenu? V pátek 11. 11. 2022 od 22:00.  
  • Můžou se lovu zúčastnit zaměstnanci CZC? Ne! Tato akce je jen pro naše zákazníky. V CZC už tuto židli beztak všichni máme.:) 
  • Kompletní pravidla pro nákup židle za nejnižší unikátní cenu najdeš tady.  

 

Celá nabídka Black Friday   

Finální stoupání Black Friday slev Finální stoupání Black Friday slev