Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City
...
no paráda, už se na ten film těšíme, a ještě můžu vyhrát EEE 901, prostě supr:)
Jojo uz se tesim, po dlouhe dobe pujdu opet do kina tohle si vychutnam uz jen proto ze CZc je partnerem a i kdyby to melo byt spatne, tak o co jde, je to ceskej pocitacem animovanej film, ne? O to prece jde... No jsem zvedavej, na techniku animace, na realnost animace i na ty pribehy ktere tam maji byt, videl sem ukazku a i dabing vypadal povedene, takze to zase nemuze byt tak spatne jak kazdej rika.. no uvidime kazdopadne se tesim...
@Jirka.Mayrich: Nikdo nehchce, aby to vypadalo jak od Pixaru, ale dřív jsme byli v animaci někdo, dnes nikdo... je to smutné. O příběhu se radši ani nezmiňuju...
@jessejames:
no nevim, zrovna na natlak komčů vnikl například krteček, na bratrech v triku maji komunisti taky podil... a jiste by se toho naslo mnohem vic... takze s tema komunistama to nebude az tak horke... Rozhodne nijak neobhajuju komunisty :) ale rekl bych ze diky komunistum jsme byli v animaci nekdo... ale jak to spadlo do soukromeho sektoru a tak to upadlo a dost mozna na tom nese podil i Management Ceske Televize.
ALe spis si myslim, ze je velky rozdil pocitacova animace a klasicka animace, at uz kreslena, loutkova nebo tak..
Na film jse těším ale vyhrát EEečko je minimální myslím že se do soutěže zapojí spousta soutěžících :)