Všechny komentáře k článku:Kozí dny v Cinema City

...

no paráda, už se na ten film těšíme, a ještě můžu vyhrát EEE 901, prostě supr:)

Možnosti
12 reakcí
poslední 17. 10. 2008 23:49

Jojo uz se tesim, po dlouhe dobe pujdu opet do kina tohle si vychutnam uz jen proto ze CZc je partnerem a i kdyby to melo byt spatne, tak o co jde, je to ceskej pocitacem animovanej film, ne? O to prece jde... No jsem zvedavej, na techniku animace, na realnost animace i na ty pribehy ktere tam maji byt, videl sem ukazku a i dabing vypadal povedene, takze to zase nemuze byt tak spatne jak kazdej rika.. no uvidime kazdopadne se tesim...

 

@Fireman: bat se urcite nemusis, pac podle me se tento film povedl ;-)

 

@archieman: musi se povest,kdyz je to prvni cz 3D film!

 

@zavos: Vážně? Kdo neskáče, není Čech? LOL.

 

@zavos: Ne, nemusí. Úroveň animace je sto let za opicema. Nic ve zlém proti českému filmu.

 

@mervart: Přesně tak, úroveň české animace je nekdě jinde oproti jiným státům:)

 

@Jirka.Mayrich: tak sa pozrite na slovenskú animáciu

 

@nanina11: Dej příklad? Lepší/horší?

 

@Jirka.Mayrich: Nikdo nehchce, aby to vypadalo jak od Pixaru, ale dřív jsme byli v animaci někdo, dnes nikdo... je to smutné. O příběhu se radši ani nezmiňuju...

 

@mervart: TJN, nebejt komčů, byly bysme na urovni Pixaru...

 

@jessejames: no nevim, zrovna na natlak komčů vnikl například krteček, na bratrech v triku maji komunisti taky podil... a jiste by se toho naslo mnohem vic... takze s tema komunistama to nebude az tak horke... Rozhodne nijak neobhajuju komunisty :) ale rekl bych ze diky komunistum jsme byli v animaci nekdo... ale jak to spadlo do soukromeho sektoru a tak to upadlo a dost mozna na tom nese podil i Management Ceske Televize.
ALe spis si myslim, ze je velky rozdil pocitacova animace a klasicka animace, at uz kreslena, loutkova nebo tak..

 

Na film jse těším ale vyhrát EEečko je minimální myslím že se do soutěže zapojí spousta soutěžících :)