Všechny komentáře k článku:LCD monitory Samsung mají záruku nulových vadných pixelů

takyr TAK

Do 3 dnů od data prodeje ???

takyr 17. 8. 2011 23:23

Dobry den,prosím CZC o upřesněni teto záruky Zero pixel defect ohledne podmínky reklamovat produkt do 3 dnů od data prodeje.- zakoupení produktu musí byt osobně na prodejně nebo se záruka vztahuje i na nakup přes internet nebo telefonicky?

- pokud je produkt zasílán přepravní službou počítá se i doba přepravy? Napsáno je do 3 dnu od data prodeje ale co když zakoupím (objednám) produkt v pondělí ale doručen nebo převzetí proběhne až ve středu nebo čtvrtek?- Jak je to pokud si produkt objednám - převezmu v patek? Doba 3 dnu je myšleno jako dni pracovní nebo kalendářní a sobota i neděle se počítají taky? Co doba při odesílaní spět nebo se bere datum odeslaní? V případe že monitor převezmu v patek a v pondělí odešlu bude uplatnění záruky v pořádku?

Předem děkuji za rychlou odpověď.

3 reakce
poslední 15. 9. 2013 22:18
doc.braun DOC
doc.braun 26. 1. 2013 9:21

Dobrý den,z vlastní zkušenosti vím, že pokud monitor zakoupíte v pátek a vrátíte ho v pondělí, tak už je pozdě. Jedná se tedy o 3 kalendářní dny včetně soboty a neděle (do tří dnů se musíte vtěsnat i s přepravou).
Až od zasvěcenějších lidí ze zákulisí přišla informace, že by mělo stačit do tří dnů předem informovat prodejce a v nějkratší době doručit. Ale nemám to vyzkoušeno, nejspíš je to o sympatiích a dobré náladě prodávajícího.

Synator SYN
Synator 17. 2. 2013 14:40

@doc.braun: K čemu dobrá nálada prodávajícího? Pokud něco koupím přes internet, mohu zboží ze zákona vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, tak proč vyšilovat jestli jsou tři dny tak nebo mak?

Hawkey* HAW
Hawkey* 15. 9. 2013 22:18

@Synator: Blbost, výrobek musí být bez poškození

Nenašli jste, co hledáte?

Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy