Všechny komentáře k článku:LCD TV se 3.1 kanálovým zvukem od LG

Souhlas...

uz se tesim az to bude za normalni lidske prachy.....a na ten zvuk bych byl taky jako docela zvedav...to znamena jako kdyz je to 3.1 tak je tam aj nejakej basak slabsi nebo co si jineho mam pod tim 3. predstavit za zvuk..

Možnosti
2 reakce
poslední 15. 10. 2008 21:24

l--------------p
e r
v a
y v
----stredovy---y
+
sub
_woofer_

 

@apsprojekt: pardon, pokousel jsme se o umeleckou kreaci na tema levy,pravy, stredovy a subwoofer a nejak mi nebylo s mezerama prano :(
obcas mi tu vazne chybi funkce edituj, pripadne nahled :/(tentokrat pokus 3.1 s netisknutelnymi mezerami)L----------------P
E R
V A
Y V
----STREDOVY---- Y
+
SUB
WOOFER