Všechny komentáře k článku:LG představuje komunikátor KP500

Hmm

Proč koněčně někdo neudělá komunikátor s velkým vga displejem výkonym procesorem a 3D akcelerátorem. Hmm snad až Nvidia Tegra konečně bude stát za něco tole je pro mě kalkulačka :-D

Možnosti