Všechny komentáře k článku:LLUON A1 – další z úsporných řešení osobních počítačů
Využití?
Nebyl by už lepší místo toho notebook? Moc prodejních úspěcho tomuto výrobku nedávám, jeho hardwarové výbavě se vyrovná kkaždý notebook nad 10 tisíc a navíc ho můžete přenášet, jediné co má navíc je ta televizní karta. Ještě je otázka kolik bude stát.
Plně stebou souhlasím taky tomu moc nedávám.I když je to zejímavé a vážně malé, ale taky pořád drahé. Max pro velké firmy, které pro ně finance až tak moc nehrají. Spíš kdyby udělali úsporu výkonu to by lidi taky ocenili :)
To už se tady řešilo kolikrát. Prostě někdo chce počítač, který nezabere moc místa a který nebude nikdy přenášet, k čemu by pak měli notebook, ke kterému by stejně musel být pořád připojený monitor a klávesnice.
@mariesvackova: nj, ale jestli to bude dvakrát dražší než noťas typu nejlevnější acer který taky na kancelařinu taky stačí, tak nevim.. Ale nemyslim si, že by byl v kanceláři takovej problém najít místo na malou skříň nebo desktop..
@kinmen: misto se vzdycky najde i male kam se to vejde, sice to vypada docela slusne ale aby se to aspon prodavalo cena musi byt nizsi nez booky