Diskuze k článku:Microsoft uvolnil ke stažení novou beta verzi Internet Exploreru

Co s ní?

Vysvětlete prosím mně hloupoučké, co se stane s tou staženou beta verzí, až bude verze dokončena a distribuována za nějaký ten peníz na trh? Proč bych si jí pak měla koupit?

Poznámka

"Microsoft uvolnil ke stažení novou beta verzi Internet Exploreru" - uvolnil novou betu a přitom je to RC1 :-D Docela zásadní rozdíl, beta je ukázka, kde jsou chyby a ještě případně přibudou nové funkce atd. RC1 je už produkt připravený na vydání, jen v něm ještě můžou být chyby, ale v žádném případě už nedostane nové funkce, jen se doopraví chyby, pokud ještě nějaké jsou.
Jinak používám operu, ale IE8 nevypadá špatně. Rozhodně od IE6 ušly vývojáři od MS velký kus cesty. Už aby byl všude IE8 a nemusely se stránky optimalizovat pro IE6.

8IE? nebo FF

Ahojda tak ja nevim osobne IE uz nepouzivam od dob 7, IE se vyuzije jen v pripade pokud je to aplikace primo na IE6 samozrejme.Myslim ze mozila "firefox" je mnohem lepsi, lepe se ovlada atd i kdyz po prechodu z 2 na 3 sem mel trochu problemy ze se 3 zmenila vlastnostmi, ale i to se da prekousnout.tak a ted vsichni IEckari muzete zacit hazet minusy :)

Google Chrome

Google Chrome je v současné době asi nejrychlejší prohlížeč ale ta rozpínavost Google se mi už pomalu přestavá líbit. Googlu snad teď chybí jen Operační systém...

Vs. Opera, Firefox a take Chrome

I kdyz se IE docela zlepsuje a snazi se udrzet si uzivatele, tak nebyt toho, ze IE je soucasti Windows, tak si myslim, ze ma minimum uzivatelu. Vsem, co jsem doporucil Firefox, tak se k IE nechtej v zadnem pripade k IE vratit.

Používám..

Já používám IE8, Operu a Maxthon (maxthon 2.5.1. se nějak nepovedl...) Pokud používáte ochrany (Spyboot, Spyrware terminátor - claver lišta a podobně) tak je vše bezpečnější.Tady nejde jen o bezpečnost prohlížeče, když je uživatel blbec a kliká na co může, tak je mu na nic i antivirus...

64bit

Take bych rad otestoval IE8, ale zatim neni uvolnena 64bit verze pro Visty, nebo alespon mi to pri minulem pokusu nepovolilo instalaci, takze budu muset cekat asi na finalni verzi.

IE8

Ja pouzivam prevazne Operu a jsem spokojeny. Jenze problem je v tom, ze nektere stranky se v ni nedaji korektne zobrazit, takze pouzivam i IE7 a jsem spokojeny i s nim. Stahnul jsem pred casem zkusebni verzi IE8 a rozhodil jsem si cele PC, az jsem musel pomalu delat reinstal XP a od te doby se bojim pouzit nehotovy produkt. Ale jakmile bude ve finalni verzi, urcite budu stahovat, protoze navzdory nekterym zapalenym FF si nemyslim ze zrovna ten MUJ pouzivany prohlizec je tim jedinym, co se na netu da pouzit. Takze doporucuju zchladit hlavy, zachovat klid a pouzivat vzdy jen to, co me vyhovuje.