Všechny komentáře k článku:Milión a jedna novinka z Hewlett-Packard
Herní myši
A máme tady dalšího výrobce, který se snaží prosadit na poli herních myší. Tipuji, že příští týden svou herní myš představí Canon xD
Nepředbíhej :D no ale popravdě nejsou špatné rozhodně bych si vybral. Ale já se klidně vsadím že canon do toho nepůjde :P
@Lenochod: vypadaji pekne, hlavne aby sedly do ruky a hralo se s nima dobre. to budou snad velky konkurenti hernich mysi
Ja bych to spis videl na Toshibu nebo Acer. Nicmene, kazdy dalsi vyrobce, ktery bude ve sve nabidce kvalitni (herni) mysi, nebo i jine (kvalitni) komponety, je pro me jednoznacne prinosem. Hlavne z toho totiz budeme tezit my, zakaznici.
Preji hezky den :-)
at si pristi tejden udela mys treba mercedes, mne je to jedno, az nekdo vymysli tak genialni mys jako je G7, tak do ni pudu ... do ty doby budu doufat v jeji preziti :)