Všechny komentáře k článku:MSI uvádí 14palcový herní notebook GX400

Vykon

Jen pro kontrolu, termin 'herni notebook' je velmi zavadejici. V zadnem pripadne se nejedna o stroj, ktery bude drtit nejnovejsi hry v max. nativnim rozlisenich sveho displeje. Nejnovejsi hry si na nem zahrajete, ale urcite ne na plne detaily a v plnem rozliseni.http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.htmlVykony mobilnich grafickych karet se od posledni (8xxx) generace moc nezvysili, bohuzel :(.

Možnosti
4 reakce
poslední 18. 11. 2008 21:31

Me to nepripada. "Herni PC/stroj" by bylo zavadejici, ale u notebooku si snad kazdy uvedomi, ze u nej neni misto na uchlazeni 250W monster (jeste u 14").

 

furt někdo nadava to ja nemam rád grafika je dost skvela vykon ma az az tak ja nevim co byste chteli lepsi grafika skoro neni jenom jeji bratr 9800m gtx a to o moc neni je o 200 a par pismenek

 

@tomen: jeste dodatek moje graficka karta co ma v kompu je x1650 pro a bezi na frekvenci 590 MHz pamětí běží na 690MHz a ted a hraju treba crysis na mali detaili 800 *600 ted srovnam s touhle 9600m gt
Core Speed * 500 MHz
Shader Speed * 1250 MHz
Memory Speed * 800 MHz
Memory Bus Width128 Bit takze typuu vsechny hry na max tak jak vydite je dvakrat lepsi jam moje

 

@tomen: ATi x1650 Pro rulezz =)