Všechny komentáře k článku:MSI uvádí nové notebooky poháněné procesory od AMD

Hmotnost

čtu že váží přes 3,1 kg, to je teda drobeček, do autobusu asi fakt nebude - možná tak naložit do auta a odvézt někam na lanku, nebo ho nechat doma na stole. To už mi ale přijde fakt dost luxusní kupovat si notebook na doma.

Možnosti
3 reakce
poslední 27. 10. 2008 15:44

já jsem si třeba na doma nouta koupil a nějakej luxus mi to teda nepříjde, páč stejně člověk je radši u stolního... beru ho spíše jako záložku.

 

Proč by neměl být do autobusu. Já mám GX700px, ten má 3,4KG a v autobuse uplne v pohode, 2,5 hodky na kline a naproste v poho. Když ho nosíš v baťohu, tak to ani tak těžký není. Nosím ho každý den do školy a že by byl těžký mi ani nepřijde. Že ty neuneses 3 kg no to je tvuj prblem. :xD

 

@MakroMark: Ono taky záleži, jak daleko se s ním jde, každých pár gramů navíc se časem pronese. Ale notebook nad 3 kg opravdu už není moc mobilní.