Všechny komentáře k článku:MSI uvádí vodou chlazenou grafickou kartu N280GTX

Teplota

Mno...podle toho obrázku s teplotama to nevypadá zas tak dobře. Věřím, že takhle masivní chladič bude shora studenej, ale ta sytě žlutá co svítí vpravo od něj asi nebude nejchladnější...

Možnosti
3 reakce
poslední 14. 9. 2008 9:03

svata pravda ale nic neni dokonale

 

@Danzel_cz: Nojo, není nad napěťové regulátory, ty v tom vždycky udělaj bordel...

 

Obrázek vypadá pěkně, ale přitom tam píší, že snížení teploty na jádře je jen o 10°C, což se mi zdá u vodního chlazení malé zlepšení.