Všechny komentáře k článku:MSI Wind U120: další netbook od MSI je tady

Jak na 3G

Před nějakým časem jsem si pořídil tento ntb. A až nyní jsem si všiml,že má pod baterkou slot na SIM kartu. Bohužel jsem nikde nenašel žádný software/drivery, prostě nic, čím bych to rozchodil. Ví někdo, jak na to?

Možnosti