Všechny komentáře k článku:MSI Wind U120: další netbook od MSI je tady

Podoba....

No tak tu máme další mininotebook, jak ste si všichni všimli tak už je na trhu eee atd. ale tenhle konečnš vypadá trochu líp než ty ostatní fakt se jim povedl.

Možnosti
1 reakce
poslední 3. 11. 2008 15:05

taky zalezi komu se co libi, vypada zajimave