Všechny komentáře k článku:MSI Wind U120: další netbook od MSI je tady

3G

Ještě nikdo si nevšiml upgradu v podobě vestavěné 3G karty. To si myslím, že je klíčové. Konečně se dá prohlásit, že je to NETbook a ne jen zmenšený a odlehčený notebook.Vadí mi akorát jedna věc: že MSI nepoužil standardní rozlišení 1024*768. To je škoda. Nechápu, jaký je důvod používat širokoúhlé monitory s nestandardním rozlišením, když hlavním využitím netbooků jsou dokumenty a web, kterým svědčí spíš vyšší obrazovka a ne širokoúhlá.

Možnosti
1 reakce
poslední 25. 11. 2008 10:42

Docela by mě zajímalo, jestli ten modul pro mobilní internet bude taky fungovat v místech, kde není 3G. Tedy jestli se bude umět připojit i přes pomalejší technologie přenosu dat.