Nabídka mobilních telefonů na CZC.cz se rozrůstá o smartphony Zopo

Česká republika, Praha – 27. 3. 2014 – Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz nově zařazuje do svého portfolia dovozových telefonů značku Zopo, která v Číně patří k předním výrobcům mobilních telefonů. Navzdory svým asijským kořenům jsou telefony plně počeštěny již z výroby a kryty standardní dvouletou zárukou, kterou CZC.cz poskytuje na všechny prodávané telefony.

„Smartphony Zopo v naší nabídce jsou dodávány přímo z čínských výrobních továren a řádně procleny, což v České republice ještě zdaleka není považováno za standard. Nákupem u spolehlivého partnera se vyhnete nejen problémům při případné reklamaci, ale také pochybným zásilkám,“ uvedl Tomáš Pilský, obchodní ředitel CZC.cz. „Při nákupu v CZC.cz mohou zákazníci také plně využít našich služeb, jako je například nákup na splátky, pojištění proti krádeži nebo zapůjčení náhradního telefonu v případě poruchy,“ zdůraznil Pilský.

Když čtyři jádra nestačí

Nabídka telefonů značky Zopo na CZC.cz aktuálně čítá 6 modelů, které se řadí po boku smartphonů ze střední až high-endové třídy. Celé nabídce dominuje vlajková loď s označením ZP998, která se vyznačuje osmijádrovým procesorem s taktem 1,7 GHz a 2 GB operační paměti RAM. Zaujme také 5,5“ IPS displejem s Full HD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, 14MPx fotoaparátem a podporou dvou SIM karet. To vše za cenu 8990 Kč včetně DPH.

Nejedná se přitom o jediný smartphone s osmijádrovým procesorem této značky, na stejné hodnoty vsází i model ZP980+/C2+, který je vylepšenou verzí nejprodávanějšího modelu C2 a je k dostání za 7590 Kč. Osmijádrový procesor je výsadou také 6“ modelu ZP990+, jehož 32GB verze se prodává za 9590 Kč včetně DPH.

Na výběr mají zákazníci také z cenově dostupnějších modelů ZP700, ZP780 a ZP600+, jejichž cena se pohybuje kolem 5000 Kč. Poháněny jsou čtyřjádrovými procesory, disponují 1GB pamětí RAM a nechají vás si vybrat z celé řady rozmanitých barevných provedení. Společným specifikem všech výše uvedených telefonů je operační systém Android 4.2 Jelly Bean s českou lokalizací přímo z výroby.

Čínští draci v CZC.cz

Prostřednictvím CZC.cz si mohou zákazníci zakoupit také telefon z kompletního portfolia společnosti Xiaomi. O jejich přízeň se v nabídce CZC.cz uchází trojice smartphonů Hongmi, Mi2A a Mi2S spadající do střední třídy a high-endový model Mi3. Všechny modely jsou dodávány s licencovanou českou mutací grafické nadstavby MIUI, která stojí na základech OS Android Jelly Bean.

„Čínskému alternativnímu proudu na poli chytrých telefonů hraje do karet zejména zajímavý poměr cena/výkon, pro který jsou značky jako Xiaomi či Zopo vyhledávány zákazníky, kteří se v rámci svého širokého okolí chtějí odlišit nejen ojedinělým telefonem, ale také nadstandardní výbavou a technologickou vyspělostí,“ informoval Kamil Demuth, marketingový ředitel CZC.cz.

Smartphony čínské výroby Xiaomi a Zopo jsou v síti prodejen CZC.cz dostupné skladem, v případě značky Xiaomi navíc včetně široké nabídky příslušenství tohoto výrobce. Jejich autorizovaný servis pro CZC.cz zajišťuje společnost Britex, která disponuje autorizací i pro opravy mnoha dalších značek.

„Telefony Zopo i Xiaomi se obecně vyznačují nízkou hardwarovou poruchovostí, v případě potřeby však mohou zákazníci využít smluvních servisních služeb společnosti Britex, která nám garantuje profesionální záruční opravy obou dovozových značek,“ uvedl Demuth. „V případě problémů s operačním systémem nebo jeho nastavením vám rádi pomohou na jedné z 55 poboček CZC.cz po celé České republice, kde si můžete telefony obou značek také bezplatně vyzvednout,“ dodal.

Akční nabídka Akční nabídka