Nakupujete na poslední chvíli? Objednejte do čtvrtka a zvolte osobní odběr

Novinky z CZC.cz 20. 12. 2016

Pokud stále ještě nemáte nad vánočními dárky vyhráno, máme pro vás jednoduchý recept – uskutečněte svou poslední objednávku nejpozději ve čtvrtek 22. 12. do 14:30 a zvolte si bezplatný osobní odběr na jedné z téměř 70 poboček CZC.cz po celé ČR.

Vánoce jsou sice za dveřmi a přepravní společnosti hlásí plnou vytíženost, na nákup posledních dárků nicméně stále není pozdě – stačí využít možnost, kterou stabilně upřednostňují více než tři čtvrtiny z vás, a sice osobní odběr. Ten máte u nás zcela bez poplatku a uskutečnit jej můžete téměř na 70 pobočkách CZC.cz po celé ČR. Svou nejbližší pobočku najdete pod tímto odkazem.

Abychom byli schopni vám zboží na vybranou pobočku včas doručit, uskutečněte svou objednávku nejpozději ve čtvrtek 22. prosince do 14:30 a vybírejte pouze z produktů označených zeleným štítkem dodání do Vánoc“. My pak uděláme co bude v našich silách, aby byla vaše objednávka v pátek připravena k osobnímu vyzvednutí. Jakmile se nám to podaří, budeme vás o tom informovat SMS zprávou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Při nákupu na poslední chvíli vybírejte pouze produkty označené štítkem "dodání do Vánoc"

 

Až do 23. 12. máte navíc možnost vyhrát proplacení svého nákupu do výše až 40 000 Kč – stačí si v posledním kroku objednávkového procesu co nejpřesněji tipnout, za kolik Kč zákazníci v daný den nakoupí. Podrobnější informace včetně našich vánočních tipů najdete na webu vanoce.czc.cz.