Všechny komentáře k článku:Následovník legendárního HTC Touch Diamondu je tady
Nastupce
Tohle urcite neni nastupce Diamondu. Ten ma VGA displej. Muze se oznacovat za nastupce HTC Touch - http://www.ce4you.cz/hardware/detail.asp?d=56Poradna recenze je napr. - http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=316
@zivan: Souhlasím, není to nástupce Diamondu, ale Touch, proto je mi divné že autor nebyl toto schopen odhadnout již z názvu - HTC TOUCH 3G - JADE ;) Stejně jako HTC : VIVA Opal - nejlevnější a nejhůře vybavený touch.
@mugsat:
Presne dyt je to snad is tarsi kousek tohle, neniliz pravda?
To je pekna blbost ze je to nastupce Diamondu...
@pavel04:
Ne, jedná se o nísledníka HTC Touch,
avšak je to generace po Diamondu a touch pro tedy podzimní řada (viva-touch3g-touch hd). Vzhledem k tomu, že se jedná o prostředního zástupce (mainstream) tak nedisponuje některými vychytávkami jako highend předchozí generace (VGA, pohybový seznor... apod).Avšak je to skvělé řešení pro ty co chtějí MDA a nechtejí být omezováni velkými rozměry, osobně jsem jím nahradil nokii 6300 a je sice o něco širší, ale velikostí srovnatelný (nemusím ho nosit v pouzdru na opasku mám ho přímo v kapse jako nrmální mobil)
@kafkadesign:
Mno, když bych si kupoval novej mobil, tak bych sel do HTC TOUCH HD.
5 megapixel fotak,GPS,Win mobile professional 6 a sposta dalsich veci.
Svou cenou je ale uplne mimo me moznosti, 16 000 je moc... max 9 000.
@T4urQs: Doporucuji ETen X600, ktery pomerem cena/vykon prekonava vetsinu jinych pda. Navic na etenusers je ke stazeni neoficialni ROM, ktera resi vsechny jeho obvykle neduhy a pridava prostredi silne podobne HTC touch. Jo a ano, mluvim z vlastni zkusenosti. :)
Design
HTC se mi vsechny libi vzhledove i funkcema. tento je ale spise takova levna varianta. osobne bych sel do diamondu
@einstejn: Diamnond se mne moc nelibi, kdyz uz tak se mi libi Touch HD, ale ten je pres prilis drahy
@T4urQs: Touch HD je profi hračička myslim vybaveností přiměřená svojí ceně ale pro běžné smrtelníky je to fakt zbytečná hračka :-D
@einstejn: Tento HTC si myslím "dost muziky" za tu částku. Desing přívětiví aplikace slušné. Co více si můžeme přát...
@einstejn: HTC diamont je si dobrý a technologiemi nabitý telefon, ale měl sem možnost mluvit se dvěma uživateli a nezávisle na sobě si stěžovali na postupné spomalování rychlosti telefonu při běžném používání. Možná mají vadné kusy... Rozhodně designově se mi více líbí diamond, už jen kvůli netradičnímu vzhledu.
Vlastní zkušenosti
Zdravím. Tento přístroj již nějakou dobu mám ( cca měsíc ). Zatím si ho nemohu vynachválit. Před ním jsem měl Vox, 6300 + asus A696 a zatím mi vyhovuje nejvíce. Displej je oproti omnii uzasne citlivy na dotyk. Jak již bylo řečeno, vadou na kráse je onen displej po stránce rozlišení a interní datové uložiště. Taky nemají promakanou podporu microSDHC, některé 8gb karty tam nefungují bohužel... Ovšem ve VSBENCHMARK jsem dosáhl 2311 bodů. Za tu cenu je to super vybavený foun... Když se podíváte stojí skoro polovinu raphaela a jemu podobným..
@mugsat:
Chyby mi u nej 3.5 Jack, jinak vykonostne vypada celkem dobre.
S temi kartami je to dost skoda, jdou tam i 16GB??
@T4urQs: Nevím, microsd 16gb je stále dražší záležitost. Mimochodem pokud si všimnete, htc nedělá nikde 3.5 jack... Všude má svůj "HTC usb"
@mugsat: na touch HD udělali 3,5 jack, ale jinak musím bohužel souhlasit s tím, že mají všude "svůj" extUSB což je asi jediná vada na kráse většiny jejich telefonů
@cacanovotny: Nj - proč by to vlastně taky dělali. Kup si HTC, hned si přikupuj sluchátka navíc, paměťovku a bůh ví co ještě.. Samozřejmě že na tom vydělají daleko víc
Pěkný
Celkem povedený mobil. Má pěkný vzhled, rozumnou velikost a hmotnost není nijak vysoká.
Taky má v sobě integlorán GPS příjmač což je velá výhoda
@psindel:
Rekl bych ze si priplatit za model Touch Cruise vyplatí.
Timto nerikam, ze by byl tento model spatny, ale vzhledove se mi nic nerika.
Ay na ty wokna
Jakýkoliv přístroj s woknama jiz nikdy.
@Invest CK:
A můžeš zde popsat co ti na Windowsech vadí?? Já používám na PC i na PDA (mam Palm Treo 750 s Windows Mobile 6.1) a jsem jen spokojen... POkud si hraješ s registry a nastavením a neumíš to, tak je jisté že si to poděláš...
Mně to jede v pořádku....
@BlackZoneCZ: mám stejný názor. Co jsem zkoušel, tak zajímavá byla nějaká starší Nokia která běhala na linuxu, potom jsem zkoušel různé verze Symbianu, ale na plné čáře u mě vyhrává Win Mobile 5 i 6.1 a podle toho co jsem viděl tak se docela dost těším na verzi 7.
@LIKEABLEBOY: Tak já třeba používám Nokii se symbianem + Axim (x51v) s WM6.1 a oboje mi plně vyhovuje...pouze bych upravil některé HW maličkosti (800GB SDHC Class20 kartu,20 000hodin na baterii) ale vím že nikdy nic takového nebude...
@BlackZoneCZ: Ty blábolisto, IT trochu rozumím a s registry nemám problém, Seď si u svých WM 6.1 a nech mi prosím můj názor. Děkuji.
@Invest CK:
Já třeba blábolím,ale chci vědět proč teda....ani z jednoho textu jsem to nevyčetl... jako napsat o něčem že je to nanic umí každej, tys napsal jen názor typu "už nikdY" ale proč ten názor máš?? co ti vadí? něco nefunguje? ...... Ten příspěvek nemá hodnotu, Windows Mobile je kvalitní software, který funguje... Základní vzhled a funkce určuje výrobce nebo ti co systémy editují a nabízí ROM na internetu. Třeba ti nevyhovuje,ale proč to píšeš takovým způsobem,že ti to zníčilo život bo co ...
@BlackZoneCZ: Tak dobrá. S počítačema se potýkám již nějaký rok. Wokna nebo-li widle mi otravují život neustále. A jedno jestli jsou to xp,visty,servery nebo wm. Prostě a jednoduše v příkladu. Kdysi jsem si kooupil PDA od Compaqu za docela dost peněz. V něm byly pocket PC 2002 od Billa Debila. Hrůza a děs. Když jsem je chtěl z důvodu naprosté nefunkčnosti upgradovat, tak to nešlo. Přístroj leží v polici. Nedávno jsem koupil notebook od Asusu Vistama. Vydržel mi přesně 7 měsíců. Dvě naprosté havárie systému mě připravili o data (naštěstí jen o část,neboť zálohuju). Definice servisu? Problémy OS. Kooupil jsem si oficiální visty (místo CDcka od výrobce) nainstaloval a po dvou týdnech další totální havárie. Notebook v souzčasnosti pracuje s OS Linux Ubuntu a bez problémů. Jsem velký vyznavač mobilních telefonů Sony ericsson. Měl jsem po P990i vyhlédnutou Xperia X1. Když jsem si ji prohlížel a zkusil ovládání WM 6 a srovnal to s Iphonem. Tak jsem si poprvé v životě koupil stroj od Applu. Naprostá spokojenost. Microsoft si z nás dělá vývojovou dílnu. Vypouští produkty v beta versích a chce za ně nekřesťanské peníze. Ještě něco?
HW tlačítka
zajímavý zařízení, ale podle mého názoru to chce více hardwarových tlačítek, mám původní touch, tvarově identický ale ty tlačítka tam chybí a to by u takhle našlapanýho stroje chybět nemělo
HTC se činí...
Koukám, jak se tato korejská firma činí... Stále nové a nové přístroje vypouští do oběhu. Ale je to dobře, aspoň poroste konkurence a ostatní výrobci se budou také snažit. Co se týká zařízení HTC, měl jsem možnost si s nimi chvíli pohrát a mohu potvrdit, že jsou to vysoce funkční a uživatelsky přívětivé strojky... Co se týká WindowsMobile, tak je dobré, že je to otevřený systém a lze do něj libovolně nahrávat různé aplikace třetích stran zdarma, v porovnání třeba se SW v iPhonu. Co se týká ovládání, blíží se to už iPhonu, který je ovšem zatím v ovládání asi špička...
Jako pracovní nástroj je HTC výborné řešení. Touch HD obsahuje už i plnohodnou GPS, což je velké plus před konkurenty, kteří nejsou zatím takto vyvinutí... Zpracování je překvapivě velmi kvalitní.
@psindel: Jsem si ho chtěl koupit, ale bohužel finanční stránka udělala své a musel jsem pořídit něco jiného. Škoda no....
HTC
jj jsou to stroje no mozna jsi poridim diamond !
Legendárního? :-D
Kde jste vzali že diamond je legendární to tedy nevim.. :-D Přijde mi dosti přehnané ho nazývat legendárním :-D
@X46X: To je zhruba stejne jako iPhone od jabka, nic revolucniho nenabizi, je predrazeny ale lide sou po nem uplne zblazneni