Všechny komentáře k článku:Nastal den D – Vydání série ATI Radeon HD 4600 a 4500

Test na computer base

http://www.computerbase.de/artikel/hardware/grafikkarten/2008/test_ati_radeon_hd_4670/ Vynikající karta!

Možnosti
8 reakcí
poslední 11. 9. 2008 23:44

koukam nemci opet nezklamali.
Bez AA je HD4670 vykonem mezi 9600GS a 9600GT
po zapnuti AA je vykonem na stejne urovni co 8800GTS to je teda vykon na kartu pod 2 tisice korun s DPH ATi bravo!!

 

@stratos.: tjn, tahle karta (i celá série) se ATI velice povedla a zajímalo by mě, jestli na to nVidia odpoví nějakou "novou" kartou, nebo jen snížením cen.

 

@cacanovotny: Řekl bych že pokud se ATI něco nepokazí tak nVidia se na trůn asi dlouho nepodívá.4870X2 je prostě výkonná mašina.
Vydáním série 4600 a 4500 ATI jen potvrdila že si už ten úspěch zaslouží.
A zatím co nVidia vyráběla ze starých G80 tak ATI udělala moderní čip RV770.

 

@MichalV65: teď jde o to jestli se na tom dokáže ATi "zahojit" protože pochybuju, že by v nVidii už neměli něco alespoň z poloviny hotové...takhle velký moloch třeba udělá horší serii ale nedělá jich několik za sebou...uvidíme. z mého pohledu uživatele jen ať nVidia přijde s něčím lepším, pak zase ATi atd. já budu jen rád...

 

@xJirikx: nova roadmapa uvolnena od Nvidie ukazuje ze zadny novy cip nas neceka minimalne do Q2 2009. Vyjde pouze upravena GTX280 tj pridaj shadery a nic vic. Podle me to na novou radu HD5870 na 40Nm stacit nebude :). Takze to vypada na 3 roky se stejnou architekturou tohle orpavdu nepamatuju na poli grafik. Asi totalne zaspali s vyvojem jinak si to nedokazu predstavit.

 

@stratos.: no já si pořád říkám, že přece nejsou takový blbci, když dokázali udělat G80 a že to bylo před dvěma lety sakra povedený jádro, tak snad vědi, že musí aspoň ob dva roky vytlačit novej nápad...

 

@stratos.: Uvidíme, jak se to vyvrbí, mladá by chtěla grafiku, integrovaná 6150 jí už nestačí... Santa si letos pořídí antistatickej bágl na dárky :)

 

@Sweeteck: koukam to se ma a ja zase nic :)