Všechny komentáře k článku:Nastal den D – Vydání série ATI Radeon HD 4600 a 4500

Vykon

Zrovna ted jsem cetl ze dve HD4670 v crossfire je vykonejsi nez jedna HD4850.
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11538&Itemid=67&limit=1&limitstart=99#comments

Možnosti
2 reakce
poslední 10. 9. 2008 23:12

prominte za preklep - jsou

 

@Martinmizera: Všem doporučuju ještě v téhle době HD 3850 je zajímavé že i když stoupá dolar tak mimo vědšiny grafik zrovna hd 3850 nestopá takže za 1650,- máte uplně luxusní výkon a to se slušnym chladičem zalman VF700.