Všechny komentáře k článku:Nástupce legendárního HTC Touch v našem obchodě
Zlepšení
Noo tak toto zařízení konečně odpovídá mým představám. Moc chválím záměnu HTC konektoru ( něco jako miniusb ) pro sluchátka za klasický jack. Rozlišení displeje je uzasné, stejně jako velikost ram a takt procesoru. Výkonově tahle mašinka bude vysoce nad průměrem dnešních zařízení. Cena je sice vyšší, cenově srovnatelná s notebookem střední cenové kategorie, ale určitě je to výborné zařízení, které leckomu pevný počítač nahradí.
Osobně bych mu přidal ještě jednu ze skvělých qwerty klavesnici od HTC a uz bych ho nedal zruky. Ale i tak se na nej chystam. Jen chci jeste pockat zda se ta qwerty nehodou neobjevi v dalsim modelu, to by mne pak trefil slak...
@Sargas: ta klavesnice by se hodila, jenom kdyby to bylo levnejsi. je to fakt pekny stroj, hned bych ho bral
@einstejn: No levnejsi bude pozdeji az bude lepsi model, ale ja scenou souhlasim. Na to co ten mobil umi je to vpohode. Je v tom kompletne vsechno a je kvalitni. A hlavne je na trhu rychle :-)
@Sargas:
Qwerty klavesnici mam.. ale nepripada mi to jako nejaká super výhoda. telefon je 2x tak tlustej a o dost těžší. (viz HTC Diamond a Touch PRO)
taky sem nezaslech o žádnejch novejch modelech s výsuvnou klávesnicí, snad jen ten Google mobil s Androidem, ale to bude trochu něco jinýho. Jestli chceš klávesnici, ber Touch Pro, nebo TytnII.
@Majkl/HNS/: Neříkám, že jsem už slyšel o nove modelu s qwerty. To byl jen předpoklad. A dřív něz na nový rok neplanuji mobil. To už by snad mohla být u nás xperia, tak pak uvidím.