Všechny komentáře k článku:NEC představuje monitor pro náročné
Radši HP LP2475
Je to mnohem lepčí volba. Nec se u nás bude rozhodně prodávat za víc jak 13 000,- a toto HP je velmi kvalitní, navíc má S-IPS sice má "pouze" 8-bit spracování barev ale je to 24". Rozlišení 1920x1200 je oproti 1620x1080 opravdu velký rozdíl. Vím to z vlastní skušenosti.
Nezapominej, ze NEC je znacka srovnatelna s EIZO (nebo i lepsi).
Souhlasím... Hlavně NEC je ještě ne moc rozšířená značka, a osobně v ní nemám moc důvěry.
@smeagol.gollum: Já bych se ničeho neobával. Možná u nás není tak rozšířená, ovšem zavedená a solidní značka je NEC určitě a LCD panely vyrábí prvotřídní...
@metal wolf: Okey. O koupi nového monitoru uvažuji už delší dobu, mám teď CRT - LG FLatron F900B 19palců. Jediný co mi na mém monitoru vadí je že zabírá moc místa :) a je poměrně dost těžký, jinak je naprosto perfektní :) A jsem s ním spokojená. Nicméně uvažovala jsem o LCD od LG a minimálně 19 palců možná 20 max 21 :) Ale to je ještě dost daleko :) takže zatím jen tak předem uvažuji :) ale do NECa bych zatím nešla...