Všechny komentáře k článku:Nejlevnější zrcadlovka všech dob – pouze u CzechComputer
Kdo ví
V podstatě je supr, že se czc snaží eliminovat cenu na minimum. Akorát si říkám jestli je to správná volba. Starší model, pixelů také není moc. Aby to nebylo vystřílení starých skladových zásob. Jojo přece jen, by to chtělo nějakou lepší cenovou bombu. Přece po té finanční krizi si na vánoce nemohu dovolit dárek za 8000 (přece mám jen normální plat). czc ještě níž a jsem váš :)
Nebo by ho mohli davat zadarmo, co?Kdyz nemas penize, tak proste koupis neco levnejsiho. Treba DVD media jsou za par kacek :)
Zajímalo by mě, kolik lidí, co maj foťák s rozlišením víc než dejme tomu třeba 3MPx si z toho vůbec nechá dělat fotky a kolik si nechává dělat fotky ve velikosti, kde to rozlišení využijou. Pravda, rozlišení se dá využít i pro výřezy, ale ty dělá zas jen malá část lidí. Ostatní si kupujou to rozlišení naprosto zbytečně. Ale můžou se tím vytahovat a bejt cool :-)
@stepan.hasek: Tak jelikož je pár let prodávám a sám fotim, tak věř tomu, že teda 3 mpx poznáš a to sakra. Povídá se , že 3,15 nebo nějak tak by mělo být neroznatelné okem. Omyl je to vidět a sakra, hlkavně kvůli kvalitě foťáku. Když si to nafotíš na nějaký 3megový zrcadlovce. Možná bych diskutoval. ALe co je fajn tak kolem 4,5 Mpx je to ok. Ale výřezy v detailu dělá spousta lidí. Až by tě překvapilo kolik. Jen příklad ... dělá to skoro každej táta svýho dítěte. Téměř každý kro rád fotí přžírodu. Nevim je to sporný. Ale je pravda, že ten titulek czc je docela sranda. ale na domácí foto.. proč by ne.. zdarec. přeju dobrý focení.
@eNoobien: 3MPx neni zrovna optimalni... mam Canon Poershot S60. Ten ma 5MPx a jakmile delam vyrez, tak je to vcudu...Pokud je nekdo fotograf typu: Zmacknout 100x spoust, vyndat kartu a poslat do fotolabu, tak bych problem nevidel, ale jakmile nekdo upravuje, tak nastava peknej problem...
ale že taky existuje Nikon D40X, který opravuje některé chyby čtyřicítky, o tom už ani zmínka, co ???? ;-) (směřováno ne na Vás, ale na CZC)
Hm, jestli foťáky posuzuješ jen podle pixelů, tak nechápu, proč vůbec uvažuješ o zrcadlovce :-/ Skoro mi to připomíná ono vietnamské heslo kvality - "víc proužků, víc adidas"... Naopak často méně bývá více,...