Všechny komentáře k článku:Nejlevnější zrcadlovka všech dob – pouze u CzechComputer

Plky, plky

Jak to tady čtu, je tu hodně povyku pro nic. Jaký foťák by to ale musel být, abych s ním vyfotil snímek podle mého gusta a když chce fotit manželka tak jí koupím foťák ještě jeden plně automatický? Ne, dám jí dvouhodinovou přednášku, jak ho má nastavit a až ho veme do ruky po měsíci, tak jí tu přednášku rád zopakuji. Nebo jí radši fotit nenechám? Nenechám si něco vnucovat, mám svůj názor a dokážu se rozhodnout sám. Až na pár příspěvků jsou tu samé plky a ke koupi zrcadlovky mně určitě nepřesvědčily.

Možnosti