Všechny komentáře k článku:Nejoblíbenějším softwarem roku 2008 se stal Adobe Reader

Adobe reader

je to kvalitni program. divim se ale, ze si ho lidi tolikrat stahli. napr quip predbehl i zname icq. jenom se mi zda, ze autor udelal chybu kdyz do tabulky Nejstahovanější český software Nejstahovanější zahraniční software dal na prvni misto 2x jiny software.

Možnosti
3 reakce
poslední 18. 1. 2009 20:49

Je to docela zajímavé,že je QIP před ICQ,protože minulý rok bylo s přehledem ve vedení icq. Dále musím říct,že Adobe Reader jsem taky podpořil,protože je to nezbytný program.

 

@Thomasino: Mozna pro lidi, kteri potrebuji 100% zobrazovani PDF.Ja pouzivam Foxit reader, ma 4MB, je zadarmo, MNOHEM rychlejsi, pohodlnejsi a mensi. Umi toho stejne.Zatim vsechna PDF mi zobrazil presne tak, jak mel, tiskne spravne... Takze Acrobat jedine pro lidi, kteri potrebuji opravdu 100% spolehlivost a 99,9999% jim nestaci. Zkus Foxit a uvidis.

 

@Anonymní uživatel: programek od Adobe na prvnim miste? nerekl bych ale, ze to svedci o oblibenosti, spise o nutnosti si ho nainstalovat, jelikoz hodne navodu a jinych aplikaci potrebuje adobe reader a primarne se sam po potvrzeni stahne, cili proto asi nejstahovanejsi, jinak zas tak dobry neni, jelikoz me prijde strasne pomaly...