Všechny komentáře k článku:Nejočekávanější netbook letošního roku exkluzivně u Czech Computer

:-)

Vypadá zajímavě, další do řady netbooků.
Má ho tu někdo ? Chtěl bych se zeptat jak je na tom např. s bootovacím časem s XP, a jak zvládá například Microsoft Office 2007, popřípadě Open Office.
A dá se na něm "bez problémů" provozovat Mozilla Firefox i na stránkách s mnoha flash reklamami ?
Podle konfigurace by to neměl být problém, ale raději se zeptám.
Díky za odpověď !
S přáním veselých Vánoc - greenfrost ! :)

Možnosti