Všechny komentáře k článku:Nexus představuje chladič pro Core i7

Větrák

Docela zajímavej chladič, ale hned na první pohled mě odrazuje větrák který se nedá vyměnit. Je asi fakt, že něco vydrží, ale já bych dal přednost měnitelnému větráku.

Možnosti
2 reakce
poslední 9. 9. 2008 15:06

Pokud je člověk šikovnej a nebojí se do toho zasahovat, tak to půjde.;)A zajímalo by mě, proč by jsi ho případně chtěl měnit. Má vynikající parametry podle mě. 92 mm větrák s otáčkami do 2500 a hlučností jenom 24 dbA. Nebo jsi myslel případně pokud by se s tímto něco stalo?Jak tak koukám na ty obrázky, tak chladící efektivnost bude dost slušná. Ten náklon na 30° bude mít co do sebe.

 

@tomaszustak: Nexus větráčky jsou jedny z nejkvalitnějších nechápu proč měnit...