Všechny komentáře k článku:Nintendo uvede nové herní konzole do kapsy

Japan games

Nevim proč ale jako asi jsem z tědlech her o tomto provedení vyrost.PSP se mi zdá hezčí, lepčí no nevim. Prostě všechny ty hry co jsou ve videu maj ošklivý zvuky, mizernou grafiku a ještě nejhorší jsou ty klasický kresby na jedno brdo. Kdyby tam byly normalni auta, nebo naka střílečka apod.
Třeba to bude dobry ale muj prvni dojem je velmi špatny.

 

@mgiel: Mas pravdu na to ze mluvi o lepsim HW sem nevidel nic co by napriklad PSPcko nezvadlo.Kamera a dotykovy displej jsou dobry vecicky doufam ze je PSP2 bude mit taky.Jinak tyhle japonsky uchylarny mi taky nedelaj dobre ale jejich RPGcka miluju napriklad takovej Monster Hunter nebo Final Fantasy to sou opravdu hratelny hry.

 

@mgiel: Ano jiste mas pravdu. Proto NDS nad PSP vede v prodejnosti konzole a her. Proto kdejake studio na NDS dela hry. Strilecek na NDS je mnohem vice nez na PSP a diky dotykaci jdou i perfektne ovladat, NDS vydrzi na baterii 2x dele. PSP jsem vlastnil presne pul roku a pote sem jej prodal. Her ktere stoji za to je na nej pomalu (GoW a FF:CC) a na filmy a mp3 mam iPod. Jedinne v cem je podle me PSP lepsi je ze ma kvalitnejsi tlacitka.

 

@NOSTROM: Me se zna PSPcko lepsi.Na PSP jsou lepsi hry,lepsi displej, atd . Mel sem PSP pul roku a pak prodal. Kvuli novemu PC. Jinak bych ho zasadne neprodaval.

 

@trojjda: Podle me je taky PSP lepsí uz vzhledem kvalitou a taky mnozstvi her ktere na nej vychazi ovsem u Nintenda je zase mensi cena

 

@ssmoke: Tech her na PSP opravdu neni moc a skoro polovina z toho jsou nehratelny kraviny ktery jen masti kapsu tvurcum jednou takovou hrou je napriklad Shinobido na druhou stranu se tu najde opravdu par dobrych pecek kvuly kterym stoji za to si PSPcko koupit(Monster Hunter,Manhunt2,Warhammer40k Squad command,Dungeon Siege,Valhalla Knights,Patapon,Loco Roco,MGS,GTA a urcite zabavi i tradicni hry od EA.)

 

Baterie

"snížení výdrže baterie až o 25 %"
Proč to vůbec vyjáři dělají- zhoršují parametry oproti předchozí generaci? Je pravda, že pokud přístroj zmenší, je to citelná změna, které si v obchodě majitel předchozí generace všimne oprorti výdrži baterie. Nadruhou stranu i majtelé předchozí generace si můžou říct, že mají i v něčem lepší přístroj a nemusí si pořizovat nový.

 

@dr6se2: kdyz uz privadeji na trh novinku tak by minimalne mela byt srovnatelna a ne, ze budu hrat sice hezci hru ale o ctvrtinu mene. snad s tim neco udelaji.jinak to vypada pekne

 

@dr6se2: Jo, je to určitě škoda a spoustu lidí to odradí. S tím "fotoaparátem" taky díru do světa neudělají :) a spousta lidí asi šáhne po novém PSP 3000

 

Nintendo

Myslím si,že stou baterkou to nebyl dobrý tah. Uživatelé především ocení výdrž baterie. Jinak starší nintendo si myslím,že má co dotahovat třeba na sony psp. Uvidíme

 

Srovnani s PSP

proc to tu spousta lidi srovnava s PSP, tyhle dve rucni konzole nemaj mnoho spolecneho a kdo uvazuje o PSP urcite neuvazuje moc o DS a naopak, nebo uvayuje o obou, kazda z tech konzoli ma svoje pro a svoje proti, pro PSP hraje dokaret lepsi grafika a v UE znamejsi hry, pro DS zase mnohem hratelnejsi hry na spousty dni/tydnu hrani a unikatni ovladani, kdo nekdy DS vyzkousel tak vi o cem je rec kdy hra se da hrat i tydny , kdesto u PSP ta grafika zachvili omrzi a na hru si po tydnu ani nevzpomenete, hry na DS sou proste stara dobra skola od firem ktere hry delaji us od dob 8bitu, v tom je sila DSkuprikladu me u herni konzole nezajima ze nani sou treba NedForSpeed nebo nejaka strilecka, sak tyhle hry si muzu v lepsi grafice zahrat i na PC nebo velke domaci konzoli, i na PSP si kupuju spis hry jako Daxter, nebo Wall-E, proste detske hry ktere dokazou zabavit vkuse treba na par hodin kdys musim sedet v letadle, jako majitel jak PSP tak DSka si nove DS zrejme opet koupim, proste hry jake jsou na DS u konkurence casto nenajdete protoze Nintendo spoleha na hratelnost a nato ze jejich hry budete hrat dlouho :)ostaten prodeje Nintenda sou tak velke ze ani Sony s Microsoftem dokupi tolik konzoli a her neprodaj, Nintendo je v tomhle ohledu mnohem dal nes obe zbyle firmy dohromady

 

Japonská grafika

Taky už vás prudí, že je každá druhá postava ve hrách japončík??? Mě teda jo! Evropana najde jen u klacickejch PC her ale třeba v bojovkách je žluto jak na rejžovym poli a narazit na hl. postavu černocha..to je um. Už by se mohli kluci malí mstít za Hyrošimu a nechat na hráči volbu postavy jestli chce hrát asiata/bělocha/čenocha, chlapa/ženskou, tlustýho/hubenýho...nějakejch 30 postavy by je nezabilo

 

@Trewor: jesi ono to nebude tim ze ty zanry co jmenujes vetsinou vznikaji prave v asijskych zemich a drtiva vetsina prodeju techto her je taktez v asijskych zemich, nejaka evropa se sotva 5% prodeju nebo americke staty se svejma 15-25% tvurce techto her proste nenuti delat hrdiny nezlute a nesikmooke, nadruhou stranu velika spousta her vznikajicich v americe nebo evrope pouziva zlute a sikmooke jako protivniky kde ty jako hrac je kosis jako tu spatnou stranu, takze veskutecnosti to neni kazda druha postava, ale 9 z 10 postav :)

 

@Trewor: Toco rikate je pekna rasisticka kravina at si vzpomenu na jakoukoliv hru ve vetsine jsou prave belosi(mluvim o japonskych hrach) staci si vzit postavy z FF nebo Monster Hunter,Silent Hill,Metal Gear Solid,Biohazard(Resident Evil),Dragoneers Aria a dokonce vetsina postav ve Valhalla Knights.V podstate nikde nejsou videt nejak asijsky ladeny oci a vlasy maji ruzne barvy a rekneme si narovinu vsechny ostatni rasy lidi krome belochu maji jen cerne vlasy i tak bych ale rekl ze ta podoba cloveka v asijskych hrach je naprosto jedinecna protoze postavy maji casto detske nebo zenske rysy a to jejich originalni pojeti vlasu:)Ohledne bojovek na celosvetovy trh se jich moc nedostane ale pokud si vezmu toho nejznamejsiho cimz Tekken urcite je tak ten je dokonale vyvazenej od jamajcana prez japonku az po indianku.Jestly chces hrat cernocha urcite vyzkousej GTA tusim ze hlavni postava cernoch byl jak ve Vice City tak i v San AndreasJako milovnik RPG je pro me vyber postavy samozrejma vec v zanru RPG je to uplne bezne a tak neni problem udelat si postavu podle vlastnich predstav v ostatnich zanrech to sice uplne chybi ale zase ta jedinecna postava ma vlastni kouzlo a neumim si napriklad predstavit jak nekdo zacne hrat Zaklinace a misto Geralta z Rivie si udela nejakyho jamajcana s drdama.