Všechny komentáře k článku:Nová impozantní série počítačových skříní od Thermaltake

Trochu se sype :-)

viz http://www.youtube.com/watch?v=wufF59sdljU

Možnosti
3 reakce
poslední 22. 9. 2008 19:10

ty bláho,dobře se mu to tam rozsypalo :o)))), ty plastové kraviny by šli hned pryč,krom na vybrace to k ničemu dobré není :o). Možná jako lapač prachu :o)

 

@josifek1: LoL vzhled není vše a počet vrčících větráků taky ne :)

 

@JackCY: S tím vzhledem jak pro koho a s větráčky no lepší než aby ti to odešlo a spálil jsi produkt něco to chladit musí :-D