Všechny komentáře k článku:Nová impozantní série počítačových skříní od Thermaltake
Ta je
Ty bláho :o),ta je,ale až někde uvidim cenu,tak řeknu, "ta je". Tohle je fakt paráda, jen cen už taková paráda nebude. Ale kdyby mi měla vydržet pár let,tak po rozpočítání to není tak hrozné. Ještě malý odkaz: http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11592&Itemid=67
odkaz přímo na stránky výrobce: http://thermaltakeusa.com/product/chassis/spedo/ Cena kolem 200 Euro,což jsem teda čekal daleko horší,ikdyž 200 Euro není zas tak malý peníz. Asi jsem se zamiloval :o)
@josifek1: tak to uz mam vybarnou budouci skrin :-) ten desing uplne ojedinely...cernej vnitrek no proste parada
@dewil911: vypada opravdu fajne, ale jen kvuly tomu ze se mi taky paci abych menil skoro novou case, hmmm to asi ne. ale jinak postnete pak obrazky az ji budete mit
@dewil911: Ta skrin vypada opravdu skvele! Ale kdyz si predstavim (jak nad ni ted tady vsichni slintame po strance dizajnu), ze u vetsiny z nas by skoncila nekde pod stolem, kde na ni neni videt .........!?
@kecup: to si trefil uplne presne, ja myslel ze budu mit soprana taky na stole ale bohuzel bych se tam uz nehnul:)
@Onizuka: Je to přesně tak - měl jsem Soprano pod stolem a říkal si že je to škoda takovou krásnu schovávat a dal ho na stůl. Teď nemám skoro žádné místo na stole a až bude nový větší monitor, tak půjde asi zpátky pod stůl... Z toho vyplývá, že krásné skříně si vychutnají jen lidi s velkým stolem :)
@Semajz: přesně s takovym jakej mam já :) jinak ta skříň krásná a chválim eSATA. Vidim v tom velikej pokrok od té doby co se začaly objevovat eSATA flash disky.
@Yiri_cz: No tak tohle je hodně povedený case. Je vidět že při návrhu i technici přemýšleli a všechno je tam kde má být. Nemít už jinou bednu tak bych silně uvažoval o téhle, ale bude taky záležet na ceně.
Jedna z mála skříní co se mi fakt líbí - a pokud bych si jí kupoval tak budu přestavovat celej pokoj aby na ní bylo odevšud vidět:))
@Burg86: Taky se mi líbí, to bych chtěl vidět jak by jsi to dokázal odevšud jedině jí dat do prostřed místnosti :) ale já bych se s ní taky chlubyl je opravdu dokonalá.
Je opravdu krásná, Thermaltake prostě umí :-)