Všechny komentáře k článku:Nová laserová myška od OCZ

Množství myší

Stejně se mi zdá, že je poslední dobou nějak přemyšováno a že se jim do toho vůbec vyplatí cpát prachy. Každej člověk, co se v tom trochu točí stejně z 90% sahne po letama praxe odzkousenym Logitechu nebo Razeru.

Možnosti
3 reakce
poslední 5. 9. 2008 15:49

Ale pořád lepší, když je přemyšováno, než kdyby byl myší nedostatek, pak by byly ceny asi trochu jinačí

 

@jirirada: No ono se spíš ukazuje, že opravdový vývoj myší stojí na pár firmách, viz diskuze výše. Ty ostatní si nechají udělat licencovanou výrobu a jen tam přilepí vlastní logo. Je to všestraně dobrý busines, někteří lidi co jsou třeba přívrženci značky mohou si dopřát myš např. od OCZ, MSI a pod. Dané firmy pak nemají žádné náklady na vývoj a přitom nabízejí kvalitní myš.

 

@jirirada: no ale aspoň si človek môže vybrať keby si tu mal dve myši tak by to nebolo bohviečo, takto si možeš vybrať podla viacerých kritérií