Všechny komentáře k článku:Nová laserová myška od OCZ

Pro levaky

Skoda, ze zapominaji i na levaky. Pokud vim, je moc malo mysi (jedna?) pro tuto skupinu lidi.

Možnosti
9 reakcí
poslední 27. 8. 2008 10:36

Nechapu te jak muzes mit mys v leve ruce ???? Ja jsem levak a hned jak jsem hrabnul na mys tak od te doby ji mam v prave ruce diky bohu ze delaji jen pro pravaky :)

 

@lord200: Taky jsem levák a myš v držím od jakživa v pravé ruce.

 

Razer dělá už nějakou dobu převážně universální myši.

 

Razer Lachesis je pro leváky též. A lepší myš neni.

 

@Daemonius: hodně myší je univerzálních... jsou vlastně naprosto symetrické... třeba moje obyč optika od Microsoftu

 

@mikihans: Ano, symetrické (univerzalní). Ale ne pro levaky :-) Mam logitecha pro levaky a musim rict, ze ten tvar udela fakt hodne. Zvlast pokud ma clovek vetsi tlapu :-)

 

@Daemonius: Neni pro levaky .. alespon podle obrazku vypada spis na univerzala.

 

@LiveBomb: Ale mohou ji používat i leváci.

 

JJ ja sem taky levák, a nesnášim myšky jen pro praváky, :(
Ještě že razer se přiklonil k obouručnímu typu výroby.