Všechny komentáře k článku:Nová laserová myška od OCZ
Pro levaky
Skoda, ze zapominaji i na levaky. Pokud vim, je moc malo mysi (jedna?) pro tuto skupinu lidi.
Nechapu te jak muzes mit mys v leve ruce ???? Ja jsem levak a hned jak jsem hrabnul na mys tak od te doby ji mam v prave ruce diky bohu ze delaji jen pro pravaky :)
Razer dělá už nějakou dobu převážně universální myši.
Razer Lachesis je pro leváky též. A lepší myš neni.
@Daemonius: hodně myší je univerzálních... jsou vlastně naprosto symetrické... třeba moje obyč optika od Microsoftu
@mikihans: Ano, symetrické (univerzalní). Ale ne pro levaky :-) Mam logitecha pro levaky a musim rict, ze ten tvar udela fakt hodne. Zvlast pokud ma clovek vetsi tlapu :-)
JJ ja sem taky levák, a nesnášim myšky jen pro praváky, :(
Ještě že razer se přiklonil k obouručnímu typu výroby.