Všechny komentáře k článku:Nová laserová myška od OCZ

Se nej

Nej myši sou samsung mám jednu za 5 000 kč a kámoš jí má posázenou diamantama cca 20 000 kč a klávesnici genius za 50 000 se zlatou obroučkou kolem celé klávesni a tlačítka jsou z vybroušeného tupého diamantu, fakt luxus.

Možnosti
2 reakce
poslední 18. 10. 2008 11:21

:-DDDD A já mám doma vodní chlazení, kde jsou všechny bloky ze stříbra, kvůli lepšímu přenosu tepla.

 

Já mam v bedně diamantovou průhlednou bočnici a vypaluji na diamantové blue-ray disky a můj táta je Bill Gates.