Všechny komentáře k článku:Nová low-endová grafika od nVIDIA

Konstrukce karty?

Podle obrázku je hodně diskutabilní výdech z chladiče na kondenzátory. Možná se nafouknou a bouchnou jestě v záruce, kdo ví :). Minochodem je to pak pěknej smrad.

Možnosti
1 reakce
poslední 3. 9. 2008 14:55

Naprosto souhlasím, ty kondiky tam dal konstruktér buď kvůli životnosti grafiky a nebo proto, že je magor.