Všechny komentáře k článku:Nová pobočka Czech Computer v Praze 5

Pobočky

Bylo by fajn kdyby poboček bylo více.... Třeba i u nás na severu by se určitě uživila :-)

Možnosti
1 reakce
poslední 17. 10. 2010 10:32

"...u nás na severu by se určitě uživila :-)"Myslím, že v CZC si nejlépe spočítají sami, kde otevřít novou pobočku. My ostatní víme o fungování firmy kulový, takže výše uvedené doporučení je docela odvážné.