Všechny komentáře k článku:Nová pobočka Czech Computer v Praze 5

Plzeň

Zase v Praze? Co kdybyste už konečně udělali pobočku v Plzni. Mělo by to velký úspěch. Třeba bych u Vás už začal víc nakupovat, když bych u věci za 300 nemusel platit 100 poštovné a myslím že nejen já.

Možnosti
2 reakce
poslední 18. 6. 2010 15:51

Máme tu už jednoho s zeleným ufonem, ať nedělám reklamu.

 

@Groover99: Upřímně ufon už neni to co bývalo, teď dávám mnohem větší přednost CZC. Myslím, že nemluvím jenom za sebe, když řeknu, že vaši pobočku v Plzni bysme všichni vítali.