Všechny komentáře k článku:Nová verze ATI Radeonu HD 3850

Nabídka

Cena ani dostupnost zatím sice známé nejsou, ale aspoň by mě zajímalo, bude-li se snažit CzC zajistit tuto kartu do své nabídky (pokud je vůbec určena pro český trh)...

 

@komichal: Je to japonská firma, tudíž primárně pro japonský trh, ale myslim, že neni až takovej problém sem něco od tý firmy dovézt. Ostatně jejich sortiment je opravdu hodně zajímavej. U většiny věcí vlastní návrh PCB, různý úpravy taktů, BIOSů.

 
Ověřený GEEK - level 3

3870?

Touto změnou pamětí na DDR4 o taktu 2200 a taktu jádra 700 už se dostáváme na krůček od 3870, tím pádem bych řekl, že jediné co na této kartě může být zajímavé je v podstatě cena.
I když pokud by se jednalo stále o jedno slotové řešení, tak by pak bylo těžší vybírat mezi 3870 a o nějaké to procento slabší 3850.

 

@BERNADIC: No jestliže by tato karta byla cenově výhodnější než 3870 pak by stálo za úvahu jestli si jí koupit. Uvidíme co přinese čas a jakou nakonec bude mít tato karta nasazenou cenu

 

@K7N2: pokavaď se knám natrh dostane že :-) ale myslim že tenhle krok zní udělal celkem zabijáka a výkon by mohl být veilce dobrý :-)

 

@piro:cz: To jo, ale vše až ukáže čas. Doufám že bude ještě vylepšená 3870, nebo že AMD udělá ještě nějakou silnější kartu.

 

@piro:cz: No o zatim sem tuhle znacku na ceskym trhu nevidel, tak snad se nejakej distributor najde. Jenom aby na tom nechtel az moc vydelat.

 

@BERNADIC: Podle obrázku je to dvouslotovka...

 

@eddiesikora: další docela podrobné informace o týto karetě jsou na stránkách www.extrahardware.cz

 

PCB

Zajimavá karta hlavně proto, že je krátká (PCB). Nebude v kolizi i s hůř navrženou deskou (chladiče SB, konektory). Dneska dělají mastodonty :) Kdyby se objevila u nás tak to uvítám.

 

Rychlost

zajimava graficka dobra cena a navic pamet ddr4 se mi libi