Všechny komentáře k článku:Novinky z Microsoftu

Zajimavy

jo o tyhle mysce uz sem cet ,jako ten senzor bude uplne paradni a docela by me zajimalo jestli bude fungovat i na skle :-p

Možnosti
4 reakce
poslední 8. 9. 2008 18:25

Na skle už fungujou některý Lasery, takže na 90% by mohla :-)

 

@Hurura: vypada fakt pekne. nechme se prekvapit testy, doufam, ze nase ocekavani nezklamou

 

@einstejn: myslim ze mysi microsoftu nezklamou ... je to solidni firma, ktera si na kvalite potrpi ... vysledna cena tomu pak ale odpovida

 

@einstejn: jo, designove je pekny..ale taky bych pockal az budou testy.v dnesni dobe je mozne vsechno..bud bude dobra nebo ne..