Všechny komentáře k článku:Nový notebook od Aceru se pochlubí čtyřjádrovým procesorem
Co říct
u některých notebooků si říkám jestli jimi stále ještě jsou:) nicméně pěkný kousek jen nechápu proč u takovéhotu noteboku je "Potěší i kvalitní 0.3M pixelová CMOS kamera CrystalEye pro pořádání videokonferencí" pouze takto mizerná kamerka, příjde mi že výrobci se snaží ohromit jen jednou položkou která naláká a zbytek je zase jen průměr
Přesně to mě také zarazilo u tohoto kousku. Je skvělé, že Acer se pochlubí čtyřjádrovým procesorem ale to je vše?
souhlas... v tomhle pripade spis podprumer.
@Fireman:
Mno na notebook je to velice slušně vybavené, ovšem v tomto případě se dle mého
jedná spíše o přenosný desktop vtělený do šasí laptopu... Osobně bych to na nějakou mobilitu moc neviděl. 4jádrový procesor s tímto chipsetem, 9600gt grafickou kartou,... výdrž baterie i při nizkem zatizeni nebude nikterak slavná, spíše bych to viděl taková "integrovana UPS". Vykon je papirově ovšem vynikající.
@mugsat: Asi tak... NTB který váží 4,1 kg mi moc mobilní nepřipadá. Jasně dá se přenášet ale tak z domu do šaliny a pak ze šaliny do školy ale mít ho v ruce nebo na zádech když je pěší cesta delší tak se docela pronese...
@mugsat: tak je jasne a na první pohled zřejmé, že se jedná o desktop replacement, takže jakákoli debata na téma výdrž baterie je zavádějící. Cílem tohoto stroje je vtěsnat se do mezery, ktera vzniká ústupem klasických PC z našich domácností a jak se zda, tak se daří nahrazovat PC těmito deskbooky. Je potřeba to vzit tak, že tyto stroje disponují vysokým výkonem, jsou použitelné i pro hráče a jak je vidět, jsou take jako stvořene pro sledování filmů a poslech muziky. To vše je přiznakem toho, že vyrobce an inepočítá s tím, že by byl někdo, kdo s takovým strojem vyrazí do lesů, vod a strání. k tomu jsou na trhu jiná zařízení.
Mě osobně by zajímalo kolik lidí opravdu tu kameru na ntb používá... Já osobně neznám nikoho kdo by to používal... To je jen takový okrajový postřeh, který bude označen za spam, ale mě by to opravdu zajímalo...
@jarousheq:
je pravda ze mam kameru v NTB taky a nepouzil sem ji nikdy :)
Dneska je to proste standart.
@jarousheq: třeba já ji použiji jednou za čas někde na cestách na skype... má v sobě mikrofon a mám rád kdyz toho člověka vidím :-) pokud jsem od něj delší dobu, ale 0.3 Mpx je docela málo... doma i v notesu mam 1.3 a nic moc, ale zakladni ucely to splní
@jarousheq: Mám na notebooku 1.3 MP a používám to na ofocení dokumentů (kdo by se tahal se scannerem). Sice to není úplně ono, ale když člověk nemá na místě dost času na to, aby si to přepisoval, tak to pomůže :-)