O Mall Group

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Od roku 2014 začal Jakub Havrlant budovat skupinu e-shopů pod názvem E-commerce Holding. Daniel Křetinský a Patrik Tkáč jej v tomto kroku podpořili. Postupně byly v rámci skupiny založeny nebo nakoupeny e-shopy jako Proděti, Sporty, CZC.cz, Kolonial a Vivantis. Poslední akvizicí s podporou skupiny PPF byla firma Netretail Holding, pod kterou Mall spadal. Havrlant a spol. ji koupili od jihoafrického koncernu Naspers.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mall.cz (Mall.sk / Mall.hr / Mall.pl / Mall.hu / Mimovrste)

Mall.cz je značka internetového obchodu a kamenných prodejen v Česku, kterou v provozuje společnost Internet Mall. Ta je dceřinou společností firmy Netretail Holding B.V, která byla v říjnu 2015 prodána skupině Rockaway. Internet Mall patří mezi nejznámější české prodejce potřeb pro kutily, praček, ledniček, myček a mnoha dalších typů zboží. Společnost vznikla jako bilezbozi.cz, s.r.o. v roce 2000 a dnes působí v České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a Chorvatsku.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

MALL Pay

Mladá firma, která chce nabízet nejlepší finanční služby spojené s nakupováním online. Začíná s odloženou platbou MALL Pay a směle přitom vyvíjí další novinky. Umožňuje zákazníkům si zboží nejprve zdarma doma prohlédnout a zaplatit za něj do 14 dní. V blízké budoucnosti nabídne platbu MALL Pay v platební bráně ČSOB a umožní platit také za nákupy v kamenných obchodech. Už v současnosti můžete v klientské zóně MALL Pay prodloužit záruku svých výrobků do 30 dní po jejich nákupu. Odložená platba MALL Pay je v současnosti klíčový produkt, který má potenciál nahradit dobírku a stát se významnou variantou pro platby online.

Nakup z nej nabídky pro hráče Nakup z nej nabídky pro hráče