Diskuze k článku:OCZ Technology uvádí dva nové CPU chladiče

Nejistota

nebyl bych si jist, jestli bude tenhle chladič dobrý. Vypadá parametrově sice dobře, ale zapracování mědené heatpipe na bázi se mi jeví poněkud nedostatečné. Hmotnosti i rozměry - dobrý, ale ty otáčky ventilátorů, nevím - nevím jestli to na nízkych otáčkách (ticho) bude dost chladit. No, uvidíme.

Chladič

nevypada spatne, nechme se prekvapit cenou a hlavne vysledky v testech