Všechny komentáře k článku:OCZ uvádí 667MHz a 800MHz moduly DDR2 SDRAM
Heh fakt dobra haluz
takze podpora desek az na konci roku?a tady je prodavate uz ted, trochu nechapuasi je tu mate jen ze zajimavosti, radsi bych uvital jiny komponenty nez tohle
Zatím je neprodáváme, ale určitě budeme:)
@Ondřej Grym - CZC:
to je hezkeale je to jak prodavat grafarny pro pci-expres
nebo jako prodavat blue disky :-)spis bych uvital cpu Via, vicero ramek, atd :-) to se pouzije lip nez neco na co se muzu leda tak koukat a rikat, to je krasa, mam DDR2, je sice hezky ze to nemam kam stracit, ale mam to....
@haha: Myslím si že pamětí nabízíme až moc... A procesory VIA? K čemupak by Vám byly, když existují velmi levné a mnohem výkonnější procesory AMD. V naší nabídce ostatně naleznete i procesor Transmeta Crusoe... Opravdu nevím, čím Vás firma VIA tolik uchvacuje.
@Ondřej Grym - CZC: treba nizka spotreba a moznist pasivniho chlazeniTransmeta Crusoe jsem nenaselv ramkach postradam postradam PC400 brend s lepsim casovanim nebo i jine, pameti do NB atd
@haha: Transmeta Crusoe je typický notebookový procesor, takže byste měl zavítat do této nabídky. Pokud chcete paměti, co nejsou uvedeny v ceníku, pak stačí napsat mail na naše obchodní oddělení a ti Vám požadované zboží dokáží zajistit.
@Ondřej Grym - CZC: Jen se chci zeptat, jestli nevite, kdy se asi zacne prodavat Pentium 5 (nebo jak se ten novej intelackej procesor bude jmenovat) a desky se Socketem 775 a PCI-E. Myslim, ze kupovat DDR2 pameti na tech soucasnejch masinach nema prilis velke uplatneni. Diky.
@Ondřej Grym - CZC: no to prave myslim, aby jste tu meli veci koupitelne a upotrebytelne nez zajimave ale k nicemu