Všechny komentáře k článku:Odzvoní hudebním CD nosičům?

Co potisk

Vše je ok jen nechápu kam dají potisk s fotkou ? No čas ukáže tak jak tak cd je překonané a to hlavně co do životnosti média.

Možnosti
2 reakce
poslední 24. 9. 2008 2:06

Tahle otázka ,,co potisk,, je víc než dobrá: pak bude jedno jestli mam kartičku ..originál nebo kopii..defakto to bude stejný takže by mě zajímalo ..jak se nakonec bude originál lišit od kopie..či prázdného média..

 

@Novaciny: Podle mě to bude jen nějakou "necracknutelnou" ochranou, jakých už byly tisíce :D