Všechny komentáře k článku:Odzvoní hudebním CD nosičům?

Může to být velká změna...

Na 1GB kartu se vejde album nezkomprimované i v MP3. Že na nezkomprimovaný formát zatím nejsou přehrávače neznamená, že za pár měsíců (týdnů) se nebudou běžně prodávat. A slot nemusí být jeden... Součástí high-endového přhrávače může být klidně zásobník třeba na tisíc takovývh katiček... Koupím si album, MP3 si zkopnu na počítač (MP3 přehrávač) a uložím do do svého nového ONKYO slotMusic přehrávače a můžu si užít i kvalitku. Obal dám do knihovny a je to... :-) Proč ne... :-)

Možnosti
1 reakce
poslední 24. 9. 2008 2:08

Není problém, aby přehrávače uměly lossless formáty. Stačí, když je začne někdo prosazovat. FLAC je free, FLAC je velmi účinný, tak proč třeba není v receiverech? Správně, protože by firmy jako Dolby a DTS nedostaly ani dolar z obrovských licenčních poplatků!!