Všechny komentáře k článku:Opět můžete využívat dopravu zdarma za body z Bonus klubu

Zbytečnost

za tolik bodů opravdu zbytečné-nejn vzhledem ke konkurenci ale i většina e-shopů i janak zaměřených má poštovné zdarma nasazeno za mnohem nižší částku (3 tisíce)

Možnosti