Všechny komentáře k článku:Opět se rozšiřujeme - tentokrát do Tábora a Uherského Hradiště
Pobočka Hodonín
Budu ještě někdy otevřená pobočka v Hodoníně ?
A půjde si na pobočku objednat věci ?
Určitě nejsi jediný kdo čeká na odpověd od CZC.
Ta pobočka tu byla super.
Také jsem se ptal přímo zákaznické podpory a přišlo oficiální vyjádření ve znění "Bohužel jsme byli nuceni z interních důvodů pobočku uzavřít a jinou zatím neplánujeme."
Navrhoval jsem zřídit třeba jenom výdejní místo, kde by bylo otevřeno jeden den v týdnu (aby se snížily náklady), ale i tak to neprošlo :/
Mají sice pobočky po celé České republice, ale v Břeclavi nebo v Hodoníně prostě být nemůže.