Všechny komentáře k článku:Opět se rozšiřujeme - tentokrát do Tábora a Uherského Hradiště

Tábor

Teda já nevím, ale není Tábor náhodou v Jižních Čechách?
V úvodu chybně píšete, že jste otevřeli dvě výdejní místa v Jihomoravském a Zlínském kraji.

 

@myslivec: Díky, opraveno!

 

Pobočka Hodonín

Dobrý den, je možné prozradit kdy a kde otevřete pobočku v Hodoníně?

 

@RobinGree: Dobrý den,předpokládaný termín otevření této pobočky je 30.8.Věříme, že nedojde k žádnému posunu. Děkuji za dotaz a přeji hezký den.

 

@RobinGree: Dobrý den,
zajímalo by mě zda je možné vyzvednout si zboží na pobočce v Hodoníně? Děkuji za odpověd.

 

Zavření pobočky v Hodoníně

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat proč jste zavřeli pobočku v Hodoníně a
jestli bude znovu otevřena nebo již v Hodoníně nebude
Děkuji za odpověď

 

Pobočka Hodonín

Budu ještě někdy otevřená pobočka v Hodoníně ?
A půjde si na pobočku objednat věci ?

 

@0LolmaN0: Určitě nejsi jediný kdo čeká na odpověd od CZC.
Ta pobočka tu byla super.

 

@0LolmaN0: Také jsem se ptal přímo zákaznické podpory a přišlo oficiální vyjádření ve znění "Bohužel jsme byli nuceni z interních důvodů pobočku uzavřít a jinou zatím neplánujeme."
Navrhoval jsem zřídit třeba jenom výdejní místo, kde by bylo otevřeno jeden den v týdnu (aby se snížily náklady), ale i tak to neprošlo :/
Mají sice pobočky po celé České republice, ale v Břeclavi nebo v Hodoníně prostě být nemůže.

 

Servis

dobrý den,zajímalo by mě jestli máte nějaký servis telefonů zakoupených u vás.