Ovladač od marketingu CZC.cz nově drží Milan Duda

Praha, 1. 8. 2017 – Novým marketingovým ředitelem prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz se stává Milan Duda. Než se zařadil mezi GEEKy, vedl marketing v Lékarně.cz nebo na portálu Aukro.cz. Na postu marketingového ředitele střídá Michala Gabriela, který se v týmu bude nadále věnovat strategickým projektům.

Svět e-commerce je Dudovi velmi blízký. Posledního tři a půl troku strávil v Lékárně.cz, kde se jako marketingový ředitel věnoval zejména strategickému rozvoji a budování brandu, performance, user experience a obsahovému marketingu. Před nástupem do Lékárny.cz měl téměř dva roky na starosti brandovou a korporátní komunikaci obchodního portálu Aukro.cz. Profesní zkušenosti sbíral také jako specialista komunikace u operátora Telefónica O2.

Duda vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a o jeho první seznámení s výpočetní technikou se před lety postaral Didaktik M. Mimo pracovní svět mu baterie spolehlivě dobíjí jeho dvě malé dcerky, kterým společně s manželkou dává většinu volného času. Ten zbývající tráví sportem, vařením nebo kutilstvím, které si již nedokáže představit bez YouTube podpory.

Akční nabídka Akční nabídka