Všechny komentáře k článku:Ozone Attack - sluchátka pro náruživé hráče

Docela slušně..

..vypadající sluchátka, alespoň rozsahem. Ale ta cena mi říká, že něco asi nebude úplně v pořádku..

Možnosti
1 reakce
poslední 24. 3. 2010 10:38

jo me se zda taky, pokukuju po nich, ale jako sluchatka pro naruzive hrace se mi zdaji az prilis levny...ale jako vzhledove vypadaji pekne.